VETËM 6 VJEÇ/ Vajza e Kourtney sapo realizoi modelin e parë të flokëve (FOTO) – AlpeGossip
VETËM 6 VJEÇ/ Vajza e Kourtney sapo realizoi modelin e parë të flokëve (FOTO)

VETËM 6 VJEÇ/ Vajza e Kourtney sapo realizoi modelin e parë të flokëve (FOTO)

Penelope Disick është vajza 6-vjeçare e Scott Disick dhe Kourtney Kardashian. Ajo preu flokët për herë të parë dhe të gjithë po e adhurojnë pamjen e vogëlushes.

Prindërit e saj pranuan madje që asaj t’i bëhet një set fotografik. Kourtney publikoi një foto të Penelope në ‘Instagram’, mbi të cilën kishte shkruar: “Modeli i parë i flokëve pas 6 vitesh”.

Khloe gjithashtu publikoi një foto me mbesën e saj dhe krahasoi në të ngjashmëritë mes modeleve të flokëve të tyre.

Kujtojmë se Penelope është 1 nga 3 fëmijët që Scott dhe Kourtney kanë bashkë, emrat e të cilëve janë Mason Dash Disick e Reign Aston Disick.