“TI NUK DI TË LIDHËSH DY LLAFE”/ Genta e “big brother” nxehet keq:Ha m*… – AlpeGossip
“TI NUK DI TË LIDHËSH DY LLAFE”/ Genta e “big brother” nxehet keq:Ha m*…

“TI NUK DI TË LIDHËSH DY LLAFE”/ Genta e “big brother” nxehet keq:Ha m*…

Ish-banorja e “Big Brother”, Genta Gjalpi vazhdon të mbetet një nga personazhet më të komentuar në media, shpeshherë për deklaratat, por edhe fotot që publikon.
Ditën e sotme Genta është rikthyer pas në kohë duke postuar disa video nga intervistat e saj e në njërën prej tyre një ndjekëse i shkruan:

“Ti moter xhane nxiri se sevap Ben mo mbulo asnje gje AaaaA te shpelafte genta sdi te flasesh moj moter sdi te lidhesh dy ko qe llafe Ben si e gojes aaaaaaa gojen br isk e eke per gjona te tjera”.
“Sa nerva paske pas qe ne pik te mengjesit jalla moj fanse”, ja kthen Genta por ndjekësja nuk është ndalur me kaq.

“Nuk Kam nerva une gento thjesht te njoh shume mire dhe shume nje afer meje prandaj me cudit idea qe Je zonje grua ne emisione dhe jashte, as ti se di mbas 12 nates”, vazhdon ndjekësja.

“Ha m..”, ja kthen Genta dhe e mbyll me kaq.