NË PRITJE TË ËMBËL/ Fatma tregon barkun me rrobabanjo (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Fatma tregon barkun me rrobabanjo (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Fatma tregon barkun me rrobabanjo (FOTO)

Pak ditë më parë në media u përhap me shpejtësi lajmi se moderatorja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani, janë në pritje të fëmijës së parë. Burime për ‘Blitz.al’ treguan se Fatma është në tremujorin e parë të shtatzënisë dhe madje në rrjetet sociale publikonte vetëm foto me rroba të gjera.

Ajo dhe Alfio kanë vendosur mos të reagojnë për lajmet duke mos i pohuar dhe as mohuar ato. Së fundmi, çifti i njohur është nisur për pushime dhe vetëm pak minuta më parë Fatma ka publikuar një foto ku shihet me rrobabanjo.

Fatma ka pozuar përpara pasqyrës teksa shihet e veshur me një body të zi. Vëmendjen e të gjithëve sigurisht e ka marr barku i moderatores që duket më i fryrë. Fatma shfaqet e buzëqeshur dhe shkëlqen nga nuri.