PAPRITUR E PA KUPTUAR/ Këngëtari shqiptar qenka fejuar dhe nuk dinim gjë (FOTO) – AlpeGossip
PAPRITUR E PA KUPTUAR/ Këngëtari shqiptar qenka fejuar dhe nuk dinim gjë (FOTO)

PAPRITUR E PA KUPTUAR/ Këngëtari shqiptar qenka fejuar dhe nuk dinim gjë (FOTO)

Ai u bë shumë i famshëm me hitin “Kalle” në bashkëpunim me Adrian Gaxhën dhe sot numëron plot këngë të tjera shumë të suksseshme si “Merri krejt”, “Hallall e ke”, “Summer luv”, “Dale” etj. Bëhet fjalë për Lindon Berishën, këngëtarin shqiptar që është shumë aktiv në rrjete sociale dhe komenohet shpesh në mediat kosovare.

Megjithatë sa i përket jetës private, Lindoni ka qenë gjithnjë i rezervuar, aq sa vetëm sot ai ka zbuluar se është i fejuar, një fakt që askush nuk e dinte.

Këngëtari ka postuar një foto në Inststory ku shfaqet duke pritur në lokal dhe shkruan: “Unë dhe e fejuara ime në një takim”.