BEBE REXHA SUPRIZON/ Ja çfarë bën ajo me fancat e saj (Foto) – AlpeGossip
BEBE REXHA SUPRIZON/ Ja çfarë bën ajo me fancat e saj (Foto)

BEBE REXHA SUPRIZON/ Ja çfarë bën ajo me fancat e saj (Foto)

Bebe Rexha është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare…

Si Rita dhe Dua, edhe Bebe po na bënë krenar me reprezentimin e shqiptarëve në botë.

Së fundi, Bebe ka treguar sa e kujdesshme dhe e dashur është me adhuruesit e saj, të cilët nuk janë të paktë.

 

 

Ata i  kanë dërguar Bebes letra, të cilat Bebe ua ka lexuar me shumë kënaqësi madje edhe i ka ndarë në rrjetin social “Instagram”.

Ndryshe, Bebe iu është drejtuar fansave duke iu treguar se sa shumë i do ata