A I BIE NDONJËHERË ME TË MAJTËN? Belinda vendos në siklet Olen Çesarin – AlpeGossip
A I BIE NDONJËHERË ME TË MAJTËN? Belinda vendos në siklet Olen Çesarin

A I BIE NDONJËHERË ME TË MAJTËN? Belinda vendos në siklet Olen Çesarin

Pas Besa Kokëdhimës, i ftuar në “Xing me Ermalin” është edhe violinisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Olen Çesari i cili këtë muaj do mbajë një koncert madhështor në Pallatin e Kongreseve. Gjatë intervistës, ashtu si çdo i ftuar, Oleni nuk i shpëtoi pyetjes pikante të Belindës.

“Ai i bie ndonjëherë me dorën e majtë që të duket sikur i bie dikush tjetër violinës?”, e pyeti Belinda Olenin i cili u vendos shumë në siklet.

“Kush e ka gjetur këtë pyetje kaq të vështirë? Sa je menduar për ta përpunuar këtë pyetje?”, i tha Oleni Belindës ndërsa ajo dhe Ermali insistuan që ai të përgjigjej.

“Jo vetëm me të djathtën i bie”, u përgjigj Oleni akoma i shokuar nga pyetja që iu drejtua.