Fansat e tallën për fotot seksi, Luana Vjollca iu “mbyll gojën” njëherë e mirë (FOTO) – AlpeGossip
Fansat e tallën për fotot seksi, Luana Vjollca iu “mbyll gojën” njëherë e mirë (FOTO)

Fansat e tallën për fotot seksi, Luana Vjollca iu “mbyll gojën” njëherë e mirë (FOTO)

Luana Vjollca pasi mbylli me sukses emisionin “Shiko kush Luan” po kalon një periudhë pushimesh, por pa harruar asnjëherë fansat e saj. Moderatorja simpatike poston vazhdimisht foto në rrjete sociale duke i mbajtur të informuar fansat në lidhej me aktivitete që ajo po bën gjatë kësaj periudhe.

Dje Luana ka publikuar në “Instagram” disa foto dhe një video të realizuar gjatë një fotosesioni që ajo po përgatit së fundmi. Në këto foto moderatorja shfaqet shumë seksi, por fansat kanë kapur një detaj që e kanë komentuar gjerësisht.

✨🎬📸✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on