Ç’a kishit me Bleonën?! Kendall nxori thit**at në tapetin e kuq dhe prit kur të bëhet trend i …(FOTO) – AlpeGossip
Ç’a kishit me Bleonën?! Kendall nxori thit**at në tapetin e kuq dhe prit kur të bëhet trend i …(FOTO)

Ç’a kishit me Bleonën?! Kendall nxori thit**at në tapetin e kuq dhe prit kur të bëhet trend i …(FOTO)

Nëse ka një të famshme shqiptare, që kritikohet vazhdimisht për veshjen e saj, është Bleona Qereti. Dhe me siguri që të gjithë mendojnë se “kulmi” arriti, kur u shfaq e veshur ne festën pas “Oscar”-it të “Vanity Fair” me një fustan rrjetë, në mars të këtij viti.

 

Për të mbuluar thithkat këngëtarja kishte zgjedhur dy ngjitëse me shkëlqim, ndërsa mbante të brendshme me shtrat të lartë.

Po kur të njëjtën gjë e bën Kendall Jenner do të nisnit me komentet negative?

 

 

Modelja u shfaq e veshur në festën e “Chopard” në kanë me një fustan të shkurtër rrjete me xixa. Fustani i tejdukshëm tregonte të gjithë fizikun e saj, por kjo nuk e shqetësoi për asnjë moment Kendall. Ajo kishte zgjedhur të mos mbante reçipeta dhe mos ta mbulonte gjoksin me asgjë, ndërsa të brendshmet i kishte ngjyrë nude.