1 MUAJ PAS LINDJES/ Kjo pozë e Arbenitës me të bijën na i bëri sytë zemra (FOTO) – AlpeGossip
1 MUAJ PAS LINDJES/ Kjo pozë e Arbenitës me të bijën na i bëri sytë zemra (FOTO)

1 MUAJ PAS LINDJES/ Kjo pozë e Arbenitës me të bijën na i bëri sytë zemra (FOTO)

Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 Prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Nina.

Sot është bërë një muaj që nga lindja e vogëlushes dhe Arbenita ka ndarë me ndjekësit foton më të ëmbël. Në foton në fjalë ajo shihet duke e mbajtur Ninën mbi kraharor.

Modelja ia ka mbuluar fytyrën me një zemër, pasi ende nuk ia kanë zbuluar portretin.