FESTOI DITËLINDJEN/ Angela Martini zbulon surprizën madhështore të bashkëshortit (VIDEO) – AlpeGossip
FESTOI DITËLINDJEN/ Angela Martini zbulon surprizën madhështore të bashkëshortit (VIDEO)

FESTOI DITËLINDJEN/ Angela Martini zbulon surprizën madhështore të bashkëshortit (VIDEO)

Modelja bukuroshe Angela Martini festoi ditën e djeshme ditëlindjen, mirëpo surprizën e të shoqit e ka zbuluar vetëm këtë mbrëmje.

Angela ka publikuar në rrjete sociale një video ku shihet se Dragos është kujdesur që ajo të kalojë një ditë si në përralla. Ai i ka zbukuruar kopshtin e shtëpisë me shumë trëndafila dhe me urimin “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!”.

Në video modelja shihet në momente romantike pranë të shoqit, i cili duket se nuk ka harruar asnjë detaj për ta bërë të lumtur.