‘E ke kokën si piip’: I ftuari në emision shokon Ermal Mamaqin – AlpeGossip
‘E ke kokën si piip’: I ftuari në emision shokon Ermal Mamaqin

‘E ke kokën si piip’: I ftuari në emision shokon Ermal Mamaqin

Emisioni ‘Xing me Ermalin” në televizionin “Klan” tashmë është shndërruar në një burim batutash komike, mirëpo një e tillë, e bërë në puntatën që do të transmetohet mbrëmjen e sotme, duket se e ka lënë pa fjalë moderatorin Ermal Mamaqi.

Ai ka të ftuar në studio aktorin e humorit Gent Hazizi, i cili duket se nuk është përmbajtur aspak kur Mamaqi e pyeti se çfarë mendonte ai për të.

“Ermal mendoj që e ke kokën si cicë!”- i ka thënë Hazizi moderatorit duke shpërthyer më pas në të qeshura, ndërsa fjala disi ekspilicite është censuruar.

Sakaq, i ftuar në emision mbrëmjen e sotme do të jetë gjithashtu edhe këngëtari i njohur Ylli Baka.

Gent Hazizi dhe Ylli Baka do ju sheqerosin… Xing me Ermalin në TV Klan ora 21.00

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on