Ky është aktori shqiptar që rri me syze në restorant dhe porosit mish miu (FOTO) - AlpeGossip
Ky është aktori shqiptar që rri me syze në restorant dhe porosit mish miu (FOTO)

Ky është aktori shqiptar që rri me syze në restorant dhe porosit mish miu (FOTO)

Ai njihet për rolet në “Portokalli” me “Xhixh Merimongën” apo personazhin e Ramush Haradinajt. Bëhet fjalë për aktorin Kreshnik Ibrahimi i cili vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja, i fokusuar më shumë në teatër.

Së fundmi Kreshnik ka bërë në Facebook një postim që i ka habitur ndjekësit e tij.

Aktori shfaqet në një restorant kinez në Gjermani dhe shkruan se po ha mish miu teksa shihet me syzet vënë.

“Shqiptari kur han mish te miut te Kinezi,i qet Syzat qe më ju dok mish i Viçit”, shkruan Kreshniku.

Përshkrimi i kësaj fotoje ka ngjallur menjëherë reagimin e ndjekësve të cilët e kanë cilësuar të neveritshme, megjithatë nuk dihet nëse aktori e ka thënë për shaka apo vërtet po konsumonte mish miu.