Vdes për të qenë KRITIK! Kur vjen puna për ironi, Alfred Kaçinari nuk kursen as të birin (VIDEO) – AlpeGossip
Vdes për të qenë KRITIK! Kur vjen puna për ironi, Alfred Kaçinari nuk kursen as të birin (VIDEO)

Vdes për të qenë KRITIK! Kur vjen puna për ironi, Alfred Kaçinari nuk kursen as të birin (VIDEO)

Na pëlqen t’ia dëgjojmë muzikën se Kaçinarin e kemi një nga kompozitorët më të mirë, ama më shumë na i ka qejfi
kur e shohim nëpër juri. Personazh më vete është. Aq i lezetshëm ironik, sa nuk u shkri e nuk e lëshoi hiç veten as para të birit, që mbrëmë në “Dancing with the stars” i kërceu para syve bashkë me Sarën, vajzën e Ema Andreas, si
një numër surprizë përgatitur nga produksioni për dy antarët e jurisë.

Duke ja njohur mirë kokën as i biri Gjergji nuk është se priste ndonjë “Bravo kërceve shumë mirë”, madje i doli të keqes para duke thënë se dhe muzikën e kishte zgjedhur vetë. Dhe si përgjigje mori vetëm një “Ece shumë mirë”. Edhe kaq dhe shumë e ka. Mos të presë njeri që Kaçinari të zbusë tonet. Për ta shijuar edhe më shumë situatën, shiheni në videon më poshtë.