E kanë fajin shalët e gjata, takat e larta apo photoshop? Oriola Marashi ju heq dyshimet! Tregon gjatësinë në… (FOTO) – AlpeGossip
E kanë fajin shalët e gjata, takat e larta apo photoshop? Oriola Marashi ju heq dyshimet! Tregon gjatësinë në… (FOTO)

E kanë fajin shalët e gjata, takat e larta apo photoshop? Oriola Marashi ju heq dyshimet! Tregon gjatësinë në… (FOTO)

Është bërë tashmë fenomen i rrjeteve sociale dhe postet e saj në Instagram janë bërë super të frekuentuara nga popullata ndjekëse e këtij rrjeti social.

Por si të gjithë femrat e bukura edhe për Oriola Marashin, ka nga ata që e admirojnë por ka edhe nga ata skeptikët që vënë në dyshim format e saj seksi dhe faktin që ka shalë të gjata.

Ndër skeptikë ka qenë edhe një fans që i shkruan Oriolës: “Ai momenti kur je 1 e 75 e gjatë… vesh 15 cm taka shko 190 dhe të duket vetja e gjatë”.

Mesa duket modelja nuk ka duruar dot më dhe ka vendosur ti hedhi nok-out të gjithë dyshimet e skeptikëve.

“Jam nja 1.83 të vogla”, shkruan modelja në komentin e saj duke shuar kështu të gjitha dyshimet.

Rrini të qetë! Oriola me të vërtet që i ka shalët e gjata ashtu siç e ka bërë nëna.