Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë, nga Alketa Vejsiu tek Arbana Osmani (FOTO) – AlpeGossip
Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë, nga Alketa Vejsiu tek Arbana Osmani (FOTO)

Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë, nga Alketa Vejsiu tek Arbana Osmani (FOTO)

Të vishesh me stil nuk varet vetëm nga gjendja ekonomike. Shumë stilistë thonë se një person ka stilin e tij pavarësisht të ardhurave. Megjithatë, të jesh një personazh i famshëm televiziv, do të thotë të investosh, për të pasur një imazh të mirë në sytë e teleshikuesve ose fansave.

Java që po lëm pas pati shumë veshje interesante dhe trendy të veshura nga moderatoret shqiptare. Gjithmonë të kuruara deri në detaje ato dalin para ekraneve duke u bërë ndonjëherë dhe inspirim për shumë vajza.

Për të gjithë ju që i humbët AlpeNews.al ju sjell veshjet më stil të javës.

Po e nisim me Alketa Vejsiun, një ndër moderatoret më të dashura të ekranit, e cila së fundmi po prezanton emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Alketa vjen gjithmonë e këndshme në stilin e saj. Për më tepër shikoni se si është veshur ajo këtë javë.

Rudina Magjistarin. Rudina e ka emisionin 5 ditë në javë dhe duke qenë kështu shfaqet çdo ditë ndryshe, por ne zgjodhem këtë veshje si më të bukurën e javës.

Fatma dhe Aulona, dy moderatoret e Thumb këtë puntatë emisioni ishin veshur si më poshtë.

Moderatorja e emisionit “Why Not” Roza Lati, dhe këtë puntatë emisioni Roza zgjodhi të prezantohej kështu:

Alemda Abazi ka korrur vërtetë një sukses në emisionin “DWS”. Almeda është një femër shumë tërheqëse gjë që e tregon çdo puntatë emisioni.

Arbana Osmani në “Dua të të bëj të lumtur”

Përgatiti AlpeNews.al