E FRIKSHME/ Merimangat “pushtojnë” një zonë malore në Brazil (VIDEO) – AlpeGossip
E FRIKSHME/ Merimangat “pushtojnë” një zonë malore në Brazil (VIDEO)

E FRIKSHME/ Merimangat “pushtojnë” një zonë malore në Brazil (VIDEO)

Banorët e një zone malore në Brazil, mbetën të hutuar nga një rrjet masiv me merimanga, që dukeshin sikur po binin si shi.

Mirëpo, insektet që qëndronin në fijet pothuajse të padukshme, prisnin që të kapnin prenë dhe nuk përbënin asnjë rrezik për njerëzit.

Kjo skene ka habitur banorët të cilët kanë filmuar këtë moment.