E FSHIU? Lori Hoxha poston foton para pasqyrës por pendohet! – AlpeGossip
E FSHIU? Lori Hoxha poston foton para pasqyrës por pendohet!

E FSHIU? Lori Hoxha poston foton para pasqyrës por pendohet!

Lori Hoxha na befason me bukurinë e saj gjithmonë e më shumë. Ajo ka pozuar me fustanin që veshi në ditëlindjen e motrës së saj, Sarës dhe duket aq seksi sa dhe veshja e saj e veçantë.

Në albumin e saj të fundit ajo bashkangjitur fotove ka lënë dhe shkrimin “the grass is greener wherever i am” , pra “Bari është më i gjelbër kudo ku ndodhem unë”.

E megjithatë, pak minuta me vonë duket se Lori e ka fshirë foton. Pse të jetë penduar bukuroshja?

ALPEgossip.al