Ylli Baka flet sërish për çështjen Habilajt: “Kam qenë në dasmat e tyre, unë këndoj për të gjithë!” – AlpeGossip
Ylli Baka flet sërish për çështjen Habilajt: “Kam qenë në dasmat e tyre, unë këndoj për të gjithë!”

Ylli Baka flet sërish për çështjen Habilajt: “Kam qenë në dasmat e tyre, unë këndoj për të gjithë!”

Pak kohë më parë në media u përfol se këngëtari i njohur Ylli Baka ishte i përfshirë në çështjen Habiljat. Ylli e sqaroi se me ta e lidhte vetëm muzika, por i ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën ai ka dhënë disa detaje.

Ylli është pyetur nga gazetarja nëse ka përdorur muzikën për mbulim në këtë çështje por këngëtari ka shpjegur se nuk është kështu.

Kam qenë në dasmat e tyre, ça do mbuloj muzika se ata me duan çlidhje kam unë, se më kanë marrë në dasëm unë do këndoj për të gjithë s’kam pse mohoj atë që është e vërtetë”.- ka thënë ai.

Për më shumë ndiqni videon më poshte: