FANSI I HODHI CIGAREN TEKSA KËNDONTE/ VIDEO: Veprimi i Ledri Vulës pas aktit vandal në skenë – AlpeGossip
FANSI I HODHI CIGAREN TEKSA KËNDONTE/ VIDEO: Veprimi i Ledri Vulës pas aktit vandal në skenë

FANSI I HODHI CIGAREN TEKSA KËNDONTE/ VIDEO: Veprimi i Ledri Vulës pas aktit vandal në skenë

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur për të gjithë vendet ku ka shqiptarë, sidomos për femrat. Madje disa prej fanseve të tij më të zjarrta e kanë surprizuar reperin duke i hedhur të brendshmet në skenë. Mirëpo një djalë e ka mërzitur Ledrin në koncertin e tij të fundit. Ai i ka hedhur këngëtarit një cigare të ndezur në skenë dhe kjo gjë e ka bërë reperin ti vërsulët djalit në fjalë. Edhe pse skena shihet e rrethuar nga truprojat, acarimi dhe lëvizjet e dhunshme të Vulës nuk kalojnë pa rënë në sy. Shikoni videon e mëposhtme.