ROBERT BERISHA PUBLIKON VIDEON NGA VALLËZIMI SENSUAL/ Fansat e kritikojnë: Pse nuk kërcen me… – AlpeGossip
ROBERT BERISHA PUBLIKON VIDEON NGA VALLËZIMI SENSUAL/ Fansat e kritikojnë: Pse nuk kërcen me…

ROBERT BERISHA PUBLIKON VIDEON NGA VALLËZIMI SENSUAL/ Fansat e kritikojnë: Pse nuk kërcen me…

 Robert Berisha është duke e sprovuar veten në vallëzim.
 Në kuadër të “Dance With Me” ai po vallëzon me femra seksi, dhe duket tepër profesional.
Mirëpo jo të gjithëve u pëlqen fakti që Roberti po vallëzon me femra të tjera, sado që bëhet fjalë thjesht për punë.

Së fundmi ai e ka publikuar në Instagram një video të shkëputur nga ky edicion i “Dance With Me” dhe pranë saj ka pranuar një koment interesant nga një fanse.

”Pse ske kercy me Noren ma mir ishi dok”, ishin fjalët e saj.