CAPITAL T ZBULON PROJEKTIN E FUNDIT?/ Do të vijë kaq ndryshe me një… (FOTO) – AlpeGossip
CAPITAL T ZBULON PROJEKTIN E FUNDIT?/ Do të vijë kaq ndryshe me një… (FOTO)

CAPITAL T ZBULON PROJEKTIN E FUNDIT?/ Do të vijë kaq ndryshe me një… (FOTO)

Ai konsiderohet si një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë me shumë hite të cilat i dëgjojmë papushim për muaj të tërë.

Kryesisht Capital t e kemi parë me këngë rep dhe duket se ai nuk ka patur ndërmend të devijojë ndonjëherë nga ky zhanër.

Por mesa duket së fundmi ai po e konsideron opsionin që të vijë ndryshe.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ai ka treguar se një fanse i ka kërkuar që ai të vijë me një baladë.

Kërkesën e fanses ai ka vendosur ta ndajë me të gjithë ndjekësit e tij duke i pyetur nëse dhe ata do t’a donin një gjë të tillë apo jo.