KEJVINA KTHJELLËN E GJEN BELAJA/ Shoqja e saj qenka… (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA KTHJELLËN E GJEN BELAJA/ Shoqja e saj qenka… (FOTO)

KEJVINA KTHJELLËN E GJEN BELAJA/ Shoqja e saj qenka… (FOTO)

Miqtë e mirë sigurisht që na bëjnë të kalojmë momente të gëzueshme duke u relaksuar dhe qeshur në ritmin e batutave dialoguese.

Por ja që ndonjëherë situatat gazmore shkaktohen edhe si pasojë e veprimeve që bëjnë personazhet.

Këtë herë e papritura i ka ndodhur bukuroshes seksi, Kejvina Kthella e cila ka treguar me videot e postuar në Instastory, çastet kur edhe pse është ora 22:15, mikja e saj nuk di t’i thotë jo në asnjë moment ushqimit që i serviret.

Sa llupse dhe kjo shoqja e Kejvinës! Me siguri bukuroshja e ekranit do të ketë vuajtur goxha mbrëmjen e djeshme..