AKTORJA E NJOHUR “I TREMB” TË GJITHË/ “Pa make up dukesh si e sëmurë” (FOTO) – AlpeGossip
AKTORJA E NJOHUR “I TREMB” TË GJITHË/ “Pa make up dukesh si e sëmurë” (FOTO)

AKTORJA E NJOHUR “I TREMB” TË GJITHË/ “Pa make up dukesh si e sëmurë” (FOTO)

Ajo është një prej aktoreve më të suksesshme turke dhe ka arritur menjëherë të vjedhë zemrat e të gjithë publikut shqiptar gjithashtu.

Neslihan Atagul e cila njihet si Nihan nga seriali i “Dashuri e pafund”, është gjtihashtu një ndër ato aktore të cilat nuk kanë frikë të ekspozohen dhe pa make up.

Shpesh ajo poston foto pa makiazh dhe sigurisht që opinionet e ndjekësve të saj janë nga më të ndryshmit.

Shumë e vlerësojnë dhe e pëlqejnë guximin e saj por nuk mund të mungojnë dhe komentet negative.

Ka nga ata që madjre shprehen se pa “make up” aktorja duket si e sëmurë.