PASI ELVANA GJATA “U ZHDUK”/ Bebe Rexha ”i merr” atë që na ka pëlqyer të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
PASI ELVANA GJATA “U ZHDUK”/ Bebe Rexha ”i merr” atë që na ka pëlqyer të gjithëve (FOTO)

PASI ELVANA GJATA “U ZHDUK”/ Bebe Rexha ”i merr” atë që na ka pëlqyer të gjithëve (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është një nga artistet më të njohur në mbarë botën. Pothuajse çdo këngë e saj është kthyer në hit. Por përveç zërit të saj, Bebe është e njohur edhe për çiltërsinë e saj pa komplekse që ka.

Bebe Rexha ishte një nga këngëtaret e ftuara të performonin në Nju York gjatë mbrëmjes së ndërrimit të viteve në krah të emrave të mëdhenj si Sting. Eventi kërkonte dhe një veshje bombastike, e fustani që kishte zgjedhur artistja shqiptare ishte padyshim nga ata që bien në sy.

Ai është krijim i stilistit Kosovar Valdrin Sahiti dhe këtë na e tregoi ai me anë të një fotoje të publikuar në instastory. Mirëpo këtë fustan më parë e kemi parë te Elvana Gjata dhe ështe realizuar posaçërisht për këngëtaren shqiptare nga Valdrini.