NË INSTAGRAM DEL YLL/ Shihni si duket Françeska Jaçe në foton e pashaportës (FOTO) – AlpeGossip
NË INSTAGRAM DEL YLL/ Shihni si duket Françeska Jaçe në foton e pashaportës (FOTO)

NË INSTAGRAM DEL YLL/ Shihni si duket Françeska Jaçe në foton e pashaportës (FOTO)

Françeska Jaçe mbetet një nga vajzat më të komentuara në media dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet për publikun.
Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother” tërheq shumë vëmendjen me fotot që publikon në Instagram ku numëron mijëra ndjekës.

Në postimin e fundit në Instastory, Françeska ka treguar si duket në foton e pashaportës, një foto që jo të gjithë do e publikonin.

Edhe pse pa makeup, Françeska duket shumë tërheqëse.