Dikur mike të ngushta, Albana Osmani flet për marrëdhënien me Eneda Tarifën! – AlpeGossip
Dikur mike të ngushta, Albana Osmani flet për marrëdhënien me Eneda Tarifën!

Dikur mike të ngushta, Albana Osmani flet për marrëdhënien me Eneda Tarifën!

Moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa dikur kanë qenë mike të ngushta me njëra tjetrën.
Por sipas mediave, miqësia e tyre mori fund për shkak të prezencës në një kopertinë reviste.

Së fundmi Eneda ka qenë e ftuar në emisionin ku Albana është opinioniste dhe dukej qartë që gjërat nuk ishin më si më parë.

Për herë të parë Albana ka treguar në “Thumb” se si e ka aktualisht marrëdhënien me ish-shoqen e saj të ngushtë.

“Flas me Enedën, historia me të më vjen keq që u përkthye ashtu. Të dyja e vuajtëm mungesën e shoqes. Kam folur, nuk mund të them se jemi siç ishim më përpara. Më vjen keq për këtë pasi unë Enedën e dua shumë është një njeri me virtyte. Të gjithë gabojnë në një moment. Eshtë e kaluar gjithçka, nuk takohemi por flasim. “,- ka rrëfyer Albana./Blitz.al/