“AFËRDITA DRESHAJ ME SHUMË SHOQE”/ Na prezanton sërish me njërën prej tyre (FOTO) – AlpeGossip
“AFËRDITA DRESHAJ ME SHUMË SHOQE”/ Na prezanton sërish me njërën prej tyre (FOTO)

“AFËRDITA DRESHAJ ME SHUMË SHOQE”/ Na prezanton sërish me njërën prej tyre (FOTO)

Afërdita Dreshaj e ka dëshmuar shumë herë që është një person shumë i shoqërueshëm.

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare nëpërmjet publikimit të disa postimeve në Instagram kohë pas kohe i ka njoftuar ndjekësit me shoqet e saj.

Së fundmi na e ka prezantuar njërën prej tyre për një arsye. Njëra prej shoqeve të saj më të ngushta feston sot ditëlindjen andaj Afërdita zgjodhi që ta urojë publikisht nëpërmjet publikimit të disa fotografive me të.

”Urime ditëlindjen shoqja ime e bukur dhe më e mrekullueshme që ndokush mund ta ketë”, ishin fjalët e saj pranë njërit postim.