Dua Lipa iu thotë mirëmëngjes nga Australia (Foto) – AlpeGossip
Dua Lipa iu thotë mirëmëngjes nga Australia (Foto)

Dua Lipa iu thotë mirëmëngjes nga Australia (Foto)

Është periudha e koncerteve dhe Dua Lipa nuk po ndalet.

Ajo këtë herë vjen nga Australia, konkretisht nga Sidnej.

Këngëtarja e talentuar është shfaqur para pasqyrës me maskë në fytyrë dhe pa asnjë kompleks ka paraqitur pozitivitetin e saj, shkruan Indeksonline.

“Përshëndetje nga e ardhmja. Kjo e diele është e mirë”, ka shkruar ajo./Indeksonline/