Ditë gëzimi për Amin dhe Ermalin, aktori ndjehet i bekuar (FOTO) - AlpeGossip
Ditë gëzimi për Amin dhe Ermalin, aktori ndjehet i bekuar (FOTO)

Ditë gëzimi për Amin dhe Ermalin, aktori ndjehet i bekuar (FOTO)

Ermal Mamaqi më i emocionuar dhe më i lumtur se kurrë më parë.
Me anë të një postimi në Instagramin e tij, aktori i ka shprehur gjithë adhurimin Amit ditën e saj të lindjes.

‘Burimi i bekimeve të mia gëzuar…’ ka shkruar Ermali në postimin e tij kushtuar bashkëshortes së tij.

Me fjalët e tij më të ndjera Ermali ka treguar dhe nëjherë se është mjaft i dedikuar ndaj familjes.

Edhe pak kohë i ndan që ata të bëhen prindër të një vajze. Ndërkohë një ditë më parë Ermali ka treguar se si i kushtonte kohë dhe të qeshura djalit të tij, Joelit.