FILMAT ME PULLË TË KUQE/ Ja faktet befasuese që askush nuk i mendon – AlpeGossip
FILMAT ME PULLË TË KUQE/ Ja faktet befasuese që askush nuk i mendon

FILMAT ME PULLË TË KUQE/ Ja faktet befasuese që askush nuk i mendon

Është ndër industritë më fitim-prurëse dhe që nuk shteron kurrë për shkak të audiencës së madhe që ka.

Fjala është për filmat me pullë të kuqe, të cilët ashtu si çdo industri ka sekretet dhe të pathënat e saj.

Por, pa shkuar akoma tek misteret, le të shohim 11 fakte interesante rreth pornografisë.

 1. Fokusi
  Burrat aktualisht fokusohen më tepër te fytyra e femrës, kur shikojnë porno.
 2. Kërkimi
  Në motorët e kërkimit për video porno, në krye të listës janë vidot MILF, pas tyre vijnë ato me adoleshente.
 3. Sa shumë janë…
  Janë 4.2 milionë faqe të detikuara vetëm për videot porno, jashtëzakonisht shumë duke i krahasuar me 12 vite më parë kur ishin vetëm 70.000.
 4. Çudia në Australi
  Në Australi ndalohen pornot nëse femra e ka gjoksin e vogël. E çudishme.
 5. Sa shumë i shikojnë
  Në çdo kohë janë rreth 30 milionë njerëz që shikojnë porno. Ecni tani kthehuni në punë.
 6. Përmbajtja origjinale?
  Shumë pak website pornosh kanë përmbajtjen e tyre origjinale, shumica e tyre i blejnë videot.
 7. Përpjekje e bukur
  Shumë njerëz mendojnë se mund të bëhen aktorë pornoje, por shumë pak ja dalin pasi bashkë me trupin e mirë duhet të kesh edhe pak talent.
 8. E jashtëligjshme, por e lejueshme
  Në disa shtete është e ndaluar të shikosh porno, por ata bëjnë përjashtime në hotele për videot ndërkombëtare.
 9. Kanadaja mbizotëron botën e pornos
 10. Në Korenë e Jugut “pornoja” të shikon ty
  Për të pasur akses në faqet porno të Koresë së Jugut duhet së pari të futësh numrin e kartës së identitetit.
 11. U tërhoq si e para
  Edhe pse u tërhoq në vitin 2007, Jenna Jameson, ende është pornostarja që ka fituar më shumë, plot 30 mln dollarë.