AKTORJA E NJOHUR BËN PUBLIK NUMRIN E TELEFONIT/ Ja pse duhet ta kontaktoni - AlpeGossip
AKTORJA E NJOHUR BËN PUBLIK NUMRIN E TELEFONIT/ Ja pse duhet ta kontaktoni

AKTORJA E NJOHUR BËN PUBLIK NUMRIN E TELEFONIT/ Ja pse duhet ta kontaktoni

Dakota Johnson është një emër mjaft i njohur tashmë në të gjithë botë. Ndoshta mendja ju shkon tek “50 Hijet e Grayt” por këtë radhë bëhet fjalë për numrin e saj personal të celularit.

Aktorja e njohur ka ndarë me të gjithë botën numrin e saj të telefonit dhe adresën e email- it, mbrëmjen e kaluar gjatë fjalimit të saj në  Global Citizen Festival në New York, event i cili kishte në fokus dhunën seksuale.

“Ky është numri im i telefonit (212- 653- 8806). Dua që ju të më telefononi për të më treguar historinë tuaj nëpërmjet një mesazhi zanor. Ose dua të më dërgoni një mesazh tek dakota. johnson@globalcitizen.org dhe të më tregoni çfarë ju vetë keni kaluar,”- është shprehur 28- vjeçarja.