FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ish banores së BB i realizojnë një surprizë për tu mbajtur mend (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ish banores së BB i realizojnë një surprizë për tu mbajtur mend (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ish banores së BB i realizojnë një surprizë për tu mbajtur mend (FOTO)

Armela Hyseni ishte një nga banoret e “Big Brother 9” që u komentua mjaft për romancën e saj brenda shtëpisë me Damianon.

Fama e saj u shtua akoma më shumë pas daljes dhe këtë e dëshmon dhe me ndjekësit e shumtë në Instagram.

Sot Armela feston ditëlindjen dhe mesa duket mikeshat i kanë realizuar një surprizë mjaft të bukur.

Ish banorja duket mjaft e lumtur dhe shprehet mirënjohëse ndaj njerëzve të saj të dashur.