Harrojeni Elita Rudin, vëllai i saj super yll po i çmend femrat (FOTO) – AlpeGossip
Harrojeni Elita Rudin, vëllai i saj super yll po i çmend femrat (FOTO)

Harrojeni Elita Rudin, vëllai i saj super yll po i çmend femrat (FOTO)

Elita Rudi është një nga moderatoret shqiptare më të pëlqyera nga publiku e cila shquhet për bukurinë e saj dhe trupin me forma duke u kthyer kështu në një nga vajzat më të komentuara në showbiz.

Jetën private Elita nuk e ka mbajtur larg vëmendjes së medias, pasi siç dihet ajo është e lidhur me Gjikon. Por as familjarët e saj nuk janë të panjohur pasi moderatorja poston shpesh foto me ta.

Ndërsa vëllain Elita e ka prezantuar sot për herë të parë duke i uruar ditëlindjen me një foto ku shfaqen të dy dhe ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen vëlla, të dua”.

Ndërsa në foton e postuar nga i vëllai shkruhet: “Më mungon kur ajo nuk është afër”.

Është dashur vetëm kjo foto që fanset e Elitës të çmenden pas vëllait të saj, Denis i cili nuk ka zgjedhur rrugën e artit si e motra, por në Instagram shihet se ka pasion makinat luksoze e shumicën e fotove i ka në to.