“NUK E ÇAN B*THËN FARE”/ Ja arsyesja “epike” përse fansat e duan Aulona Mustën (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E ÇAN B*THËN FARE”/ Ja arsyesja “epike” përse fansat e duan Aulona Mustën (FOTO)

“NUK E ÇAN B*THËN FARE”/ Ja arsyesja “epike” përse fansat e duan Aulona Mustën (FOTO)

Aulona Musta ditën e sotme ka zgjedhur të shuaj një kuriozitet të vogël. Me anë të lojës “pyetje dhe përgjgigje” moderaorja i ka pyet ndjekësit për  diçka tepër pikante.

“Jam kurioze ta di: pse më ndiqni ju mua? Pa ma shuani pak kuriozitetin” dhe sigurisht një ndër përgjigjet më epike ishte:

“Sepse nuk e çan  b*thën fare për njerëzit e për thashethemet e tyre”

AlepNews.al