“JE SI BURRË”/ Fansat ia thanë “troç”, Aulona Musta nuk ja përton: Nuk të vjen zorr.. – AlpeGossip
“JE SI BURRË”/ Fansat ia thanë “troç”, Aulona Musta nuk ja përton: Nuk të vjen zorr..

“JE SI BURRË”/ Fansat ia thanë “troç”, Aulona Musta nuk ja përton: Nuk të vjen zorr..

Aulona Musta është një ndër moderatoret e  cila dallohet gjithmonë për tipin  e çiltër dhe moskokëçarës.

Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetin e saj social Instagram ku loja e saj e preferuar është “ask and question”, nëpërmjet së cilës komunikon shpesh me fansat.

Ditëne sotme ajo ka zgjedhur ti pyes ndjekësit pse e ndjekin dhe fansat nuk kanë nguruar ti përgjigjen Aulonës.

“Se je si burrë” pas kësaj përgjigje Aulona ja ka kthyer me shaka S’të vjen zor,s’të vjen. /AlpeGossip.al