“DO THYESH QAFËN ME TREGU B*THËN”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“DO THYESH QAFËN ME TREGU B*THËN”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“DO THYESH QAFËN ME TREGU B*THËN”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Komentet e fansave ndaj vipave janë të përditshme dhe shpesh i vendosin ata në siklet apo i bëjnë të mos ndihen mirë me atë çfarë shkruajnë.

Vipat shpeshherë nuk reagojnë duke u mësuar kështu me këtë fenomen.

Por fansat janë tepër vigjilentë dhe të aftë të kapin detaje të ndryshme për ti demaskuar më pas publikisht.

Ashtu si çdo ditë AlpeNews.al ju njeh më posht me komentet pikante të ditës:

Moderatorja e njohur Roza Lati në postimin e fundit reklamon një produkt por njera prej fansave i vë në dukje realitetin e hidhur:

Luana Vjollca nuk humbet asnjë rast për tu dukur seksi në foto por njëri prej fansave i shkruan:

View this post on Instagram

Fotoja flet vet! 😍👭

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Këngëtari i njohur Gjiko ka shpërndarë në profilin e tij të Instagramit një foto me bashkëshorten e tij Elita Rudin teksa i dedikon fjalë emocionuese por njëri prej fansave i vë në dukje një defekt të saj:

/AlpeNews.al