“IK SE PO TA SHTIN IRANI RRAKETËN NË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë’ Vip-at – AlpeGossip
“IK SE PO TA SHTIN IRANI RRAKETËN NË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë’ Vip-at

“IK SE PO TA SHTIN IRANI RRAKETËN NË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë’ Vip-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Luana Vjollca prej ditësh ndodhet në Dubai me pushime. Për shkak edhe të tensioneve midis SHBA dhe Iranit, një prej ndjekësve e ka “ngacmuar” mbi qendrimin e saj gjatë në Arabinë Saudite.

Edhe Marina sëbashku edhe me Getoarin dhe Luanën ndodhet në Dubai. Në foton e fundit postuar me bashkëshortin e saj, reperin kosovar, merr edhe një “thumb” nga një prej komentuesëve.

“Eeeehhh lum katuni per nuse si ka marr ky gt”.

Deklarata e Franceska Jaces se nuk vesh të brendshme bëri jo pak bujë. Këtë fakt duket se nuk ia kane harruar as ndjekësit e saj të cilet vazhdimisht e pyesin: “I ke veshur brekët?”

ALPEgossip.al