MË NË FUND TREGOI ARSYEN E VËRTETË Ja pse Rozana Radi "refuzon" të martohet (FOTO) - AlpeGossip
MË NË FUND TREGOI ARSYEN E VËRTETË Ja pse Rozana Radi “refuzon” të martohet (FOTO)

MË NË FUND TREGOI ARSYEN E VËRTETË Ja pse Rozana Radi “refuzon” të martohet (FOTO)

Pavarësisht se partneri e mbështet në çdo arritje të saj, Rozana Radi nuk ka bërë asnjëherë një dalje publike me të.

Mbrëmjen e së martës këngëtarja vendosi t’u përgjigjej të gjithë ndjekësve të saj për çdo pyetje, qoftë nga ana profesionale dhe ajo personale.

Dikush nga ndjekësit e pyeti, nëse do ta falte tradhtinë dhe për arsyen pse nuk po martohet.

Sa i përket tradhtisë ajo tha se nuk do ta falte asnjëherë, ndërsa sa i përket dasmës Rozana shkroi:

“Preferoj të udhëtoj me paratë që mund të shpenzoj për një dasmë”.

Urimi më i bukur ishte ai i një ndjekësi, që i shkroi

Ajo ishte pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”, ku u vlerësua me Çmimin e Kritikës për këngën “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”.