“FUCK”/ Morena Taraku drejton gishtin e mesit: Para se të humbësh mendjen, vrit… (FOTO) – AlpeGossip
“FUCK”/ Morena Taraku drejton gishtin e mesit: Para se të humbësh mendjen, vrit… (FOTO)

“FUCK”/ Morena Taraku drejton gishtin e mesit: Para se të humbësh mendjen, vrit… (FOTO)

Morena Taraku është gjithmonë në qendër të mediave rozë, për shkak të jetës së saj personale por edhe karrierës muzikore.

morena-taraku1

Dhe ndërsa një vit iku për të, këngëtarja duket se nuk ka ngelur shumë e kënaqur nga 2019-ta.

Këtë Morena e ka treguar me anë të një postimi në Instagram.

“Fuck 2019”, shkroi ajo në përshkrimin e një foto ku ka ngritur gishtin e mesit.

Ndërkaq në një tjetër postim, Morena shkruan: “Vrit krenarinë tënde përpara se të humbasësh mendjen.”

morena-taraku2

Nuk dihet çfarë ka shkaktuar nervozizmin tek këngëtarja dhe pse ajo është kaq e pakënaqur nga viti që sapo lamë pas.

Morena-TarakumorenaMORENA-600x360morena 1morena