E TRISHTË/ Humbje e madhe në familjen e Encës, babai i saj ndërron jetë (FOTO) – AlpeGossip
E TRISHTË/ Humbje e madhe në familjen e Encës, babai i saj ndërron jetë (FOTO)

E TRISHTË/ Humbje e madhe në familjen e Encës, babai i saj ndërron jetë (FOTO)

Enca është duke kaluar ditët më të vështira pas një humbjeje të madhe në familjen e saj. Babai i Encës, Sokol Haxhia ka ndërruar jetë në moshë të re.

Lajmin e bëri të ditur “Iconstyle” dhe burime pranë këngëtares e konfirmuan për “Xing.al”.

Babai i Encës u nda nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë.

Këngëtarja ishte shumë e lidhur me të atin e madje e ka përmendur edhe në intervista marrëdhënien e tyre të ngushtë.