TË PATHËNAT NË “SHIKO KUSH LUAN”/ Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Kam flirtuar me të në program – AlpeGossip
TË PATHËNAT NË “SHIKO KUSH LUAN”/ Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Kam flirtuar me të në program

TË PATHËNAT NË “SHIKO KUSH LUAN”/ Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Kam flirtuar me të në program

Siç u premtuan supriza, ashtu edhe pati kjo puntatë finale e spektaklit “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Një ndër momentet e patransmetuara më parë në emision ishte edhe loja e shufrës e cila përmbante pyetje pikante për secilin të ftuar të episodit ku mes tyre ishin edhe dy shoqet e njohura Kiara Tito dhe Liesa Haxhiasllani.

Pyetja për Liesën ishte se cilit këngëtar shqiptar do i bënte një ftesë live për të qenë modele në klipin e tij dhe cilin do e refuzonte.Përgjigjet e saj ishin kështu: Ftesë “live” i bëri Flor Mumajesit; ndërsa këngëtarin që do refuzonte apo nuk do ishte kurrë modele në klipin e tij është Butrint Imeri.
Ndërsa Kiara Tito zbuloi se ka flirtuar “live” në emisionit me këngëtarin Imeri. Vlen të përmendim se u përfol shumë për një lidhje mes dyshes.