TË PANDARË/ Jonida Maliqi i shkon Romeos tek puna (FOTO) – AlpeGossip
TË PANDARË/ Jonida Maliqi i shkon Romeos tek puna (FOTO)

TË PANDARË/ Jonida Maliqi i shkon Romeos tek puna (FOTO)

Prej kohësh lidhja e Romeo Veshajt me Jonida Maliqin ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo lidhje u konfirmua kur dyshja u kap shpeshherë mat në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Tanimë Jonida dhe Romeo janë bërë të pandarë, aq sa këngëtarja shkon edhe në punën e aktorit.

Jonida është shfaqur ditën e djeshme në zyrat e Tring, ku punon Romeo. 

Këngëtarja shfaqej e veshur si gjithnjë me shumë stil dhe klas.

Mesa duket Jonida do të jetë e përfshirë indirekt në emisionin e ri të Borës.

Ky emision ka të bëjë me modën dhe një ikonë e kësaj fushe si Jonida Maliqi nuk mund të mungonte si një sy kritik.