“TALENT I FSHEHUR”/ Majk imiton Getoar Selimin dhe do të shkriheni së qeshuri duke e parë (VIDEO) – AlpeGossip
“TALENT I FSHEHUR”/ Majk imiton Getoar Selimin dhe do të shkriheni së qeshuri duke e parë (VIDEO)

“TALENT I FSHEHUR”/ Majk imiton Getoar Selimin dhe do të shkriheni së qeshuri duke e parë (VIDEO)

Një talent të fshehur Majk e zbuloi mbrëmë në Nd’rrimin e Natës.

Reperi i famshëm  ka treguar se ka aftësi të shkëlqyeshme aktrimi dhe ia del mbanë edhe kësaj pune.

Ai e ka imituar mbrëmë në NIN kolegun e tij në Baba Stars, Getoar Selimin.

Majk ka improvizuar një skenë sikur ai flet për grupin e kushdo që e njeh Getin edhe personalisht, do shkrihej së qeshuri nga ky imitim sepse është shumë origjinal.