THANË SE U NDANË/ Gerta e “BB” dhe Florenti fotografohen bashkë në shtrat (FOTO) – AlpeGossip
THANË SE U NDANË/ Gerta e “BB” dhe Florenti fotografohen bashkë në shtrat (FOTO)

THANË SE U NDANË/ Gerta e “BB” dhe Florenti fotografohen bashkë në shtrat (FOTO)

Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjete sociale, që pas daljes nga reality show “Big Brother”. Ajo është përfolur shpesh se është ndarë nga partneri i saj, Florenti, mirëpo së fundmi ka provuar të kundërtën.

Dyshja ndodhen bashkë me pushime dhe nuk i kanë kursyer fotot në rrjetet sociale. Gerta ka publikuar një foto romantike, ku shihet e shtrirë në krevat teksa Florenti i mban dorën.

“Por më pas të dëgjova të thërrisje emrin tim dhe tingëlloi si kënga më e bukur. Ti kurrë nuk bëre para me jetën tënde, po më prisje mua gjithë këtë kohë”, ka shkruar Gerta krahas fotos.