NGA XHINSET DERI TEK FUSTANET/ Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të dukesh yll – AlpeGossip
NGA XHINSET DERI TEK FUSTANET/ Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të dukesh yll

NGA XHINSET DERI TEK FUSTANET/ Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të dukesh yll

Pavarësisht se tek-tuk ka ndopak shi, sërish mund të themi që pranvera është këtu, e ngrohtë dhe më stylish se kurrë, me këto sugjerime:

Xhinse boyfriend, bluzë dhe xhaketë

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@TOPSTYLETRENDSS/ PINTEREST

Fustan i shkurtër dhe xhaketë

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@WHOWHATWEAR/ PINTEREST

Xhinse dhe bluzë të ngushtë

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@WHOWHATWEAR/ PINTEREST

Xhinse, këmishë dhe pardesy

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

PINTEREST

Fustan i gjatë dhe xhaketë

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@NOTIMEFORSTYLE/ PINTEREST

Fund i shkurtër dhe xhaketë lëkure

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@VISIONVOGUE/ PINTEREST

Xhinse, kanotierë dhe triko

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@CHASING_DAISIES/ PINTEREST

Pulovër dhe mini fund

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@NOORSACCAL/ PINTEREST

Pantallona të gjera dhe bluzë

Disa kombinime pranverore që do të të bëjnë të

@WHOWHATWEAR/ PINTEREST