ARMINA IA MBATH PËR NË BUDVA/ Poston FOTOT me shoqet, por Zeni nuk duket… – AlpeGossip
ARMINA IA MBATH PËR NË BUDVA/ Poston FOTOT me shoqet, por Zeni nuk duket…

ARMINA IA MBATH PËR NË BUDVA/ Poston FOTOT me shoqet, por Zeni nuk duket…

Armina Mevlani po shijon pushimet në bregdet dhe duket se gjithçka shkon mrekullisht mirë. E buzëqeshur dhe e veshur me bikini ngjyrë blu saks që i vënë në dukje format, ajo pozon për aparatin.

Pranë saj nuk shohim shoqëruesin e zakonshëm, Zenin, por shohin dy bukuroshe të tjera, shoqe ose te afërme të Arminës.

Ka qenë një foto në Instagram e postuar nga blogerja që na tregoi ku dhe me kë është ajo për momentin.
Përse ka zgjedhur t’i kalojë Armina pushimet larg Zenit?

Pak ditë më parë, Shkëlzeni ndau një foto në të cilën dukej ai që kalonte kohë me fëmijët e tij, por Armina nuk dukej gjëkundi sidoqoftë komenti i saj pozitiv nuk mungoi në foton e tyre dhe kjo tregon se gjërat janë mirë mes çiftit.