Pasi e ofendojnë, moderatorja KAPET me komentuesit: 60-vjeçare e dëshpëruar, e lumtur që ti dhe pjellat e tua… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi e ofendojnë, moderatorja KAPET me komentuesit: 60-vjeçare e dëshpëruar, e lumtur që ti dhe pjellat e tua… (FOTO)

Pasi e ofendojnë, moderatorja KAPET me komentuesit: 60-vjeçare e dëshpëruar, e lumtur që ti dhe pjellat e tua… (FOTO)

Është ndër moderatoret më simpatike të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive. Bëhet fjalë për gazetaren e showbizit Aulona Musta.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe asnjëherë nuk nguron të ndajë foto me fansat nga aktivitieti i saj ditor, dhe jo vetëm në lidhje me punën.

Të gjithë e dimë pasionin e saj për palestrën dhe nuk nguron që aktivitetin e saj fizik ta ndajë dhe me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale. Por mesa duket jo të gjitha komentet janë pozitive, pasi të shumtë janë dhe ata që e komentojnë për keq. Një foto e postuar me bikini është bërë shkas për një debat të madh mes Aulonës dhe ndjekësve të saj të shumtë.

 

Madje debati ka degraduar dhe në ofendim. Më poshtë mund të lexoni disa prej komenteve dhe debatit virtual: