HIDHINI NJË SY/ Ja çfarë të vishni në festat e punës, për Krishtlindje a Vit të Ri – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY/ Ja çfarë të vishni në festat e punës, për Krishtlindje a Vit të Ri

HIDHINI NJË SY/ Ja çfarë të vishni në festat e punës, për Krishtlindje a Vit të Ri

Jemi fiks në kohën e duhur për të vendosur ç’do veshim ditët në vijim. Festa e punës, pastaj Krishtlindjet, Viti i Ri dhe sigurisht ndonjë party midis këtyre. Nëse s’keni asnjë ide në kokë, na lini t’ju ndriçojmë pak.

Veshjet e festave këtë vit frymëzohen nga vitet ’80-të! Pak xixa, shkëlqim, mëngë të fryra dhe shumë fruda.

Nëse gjeni diçka nga dollapi i mamit, jeni me fat në të kundërt bëni shpenzime të zgjuara. 2020-ta do t’ju gjejë më ekstravagantë se kurrë.

#1. Bluzë + Xhinse

Nëse doni të qëndroni tek “dua të jem rehat, por të dukem seksi” kjo është alternativa që bën për ju. Një palë xhinse të ngushta kombinuar me një bluzë të zezë të shkurtër me shpatulla të fryra.

Ndërkohë që këpucët po jua lëmë në dorë, mos harroni vathët.

#2. Nëse s’e preferoni ngjyrën e zezë për atë natë…

#3. Fustanet e këtij sezoni, duken kështu

#4. Kështu…

#5. Ose kështu…

#6. Nëse doni diçka tjetër, ndryshe nga fustanet a gjithçka që do të shihni me shumicë gjatë natës, zgjidhni një kostum.

Mos “u trembni” nga frudat gjigande. Këtë dimër, janë në modë më shumë se gjithçka tjetër.