SOLIDARITETI NDAJ TËRMETIT/ Kush janë 8 të ftuarit specialë në emisionin e Luanës? – AlpeGossip
SOLIDARITETI NDAJ TËRMETIT/ Kush janë 8 të ftuarit specialë në emisionin e Luanës?

SOLIDARITETI NDAJ TËRMETIT/ Kush janë 8 të ftuarit specialë në emisionin e Luanës?

Këtë të shtunë, moderatorja Luana Vjollca do t’ia dedikojë emisionin e saj “Shiko Kush Luan” fëmijëve të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit.

Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen t’i rikthejnë buzëqeshjen nëpërmjet lojrave të shumta argëtuese në studio.

Vetë Luana publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram, krahas së cilës shkruan:

‘Një emision i dedikuar tërësisht fëmijëve të prekur nga tërmeti të cilët fatkeqësisht kanë mbetur jashtë shtëpive të tyre, duke u solidarizuar me tragjedinë e 26 nëntorit që preku zemrat e të gjithë shqiptarëve. Per te dhene pak shprese , pak dashuri , pak buzeqeshje dhe gjithe energjine pozitive qe buron nga ky emision , 8 vogelushet jane te ftuarit e mi speciale dhe protagonistet e vertete e kesaj mbremje Erinda, Ersa ,Fadil ,Jurgen ,Rigers, Riad ,Alkido ,Elmedin.