”NË ÇFARË GJENDJE MA SOLLËT BURRIN?” Almeda Abazi ”tërbohet” kur sheh të shoqin me… (FOTO) – AlpeGossip
”NË ÇFARË GJENDJE MA SOLLËT BURRIN?” Almeda Abazi ”tërbohet” kur sheh të shoqin me… (FOTO)

”NË ÇFARË GJENDJE MA SOLLËT BURRIN?” Almeda Abazi ”tërbohet” kur sheh të shoqin me… (FOTO)

Almeda Abazi përpos një bashkëshorte e përkushtuar, është edhe shumë suportuese në karrierën e Tolgahanit. Ky i fundit është rikthyer në ekranin turk këtë sezon me një serial të ri dhe prej disa ditësh Almeda ka bërë postime ku i uronte suksese bashkëshortit.

Mirëpo së fundmi bukuroshja shqiptare ka postuar një foto ku Tolga shihet me njolla në trup dhe shkruan: “Dakort, thamë boks, thamë serial, thamë atë e këtë, pranuam. Po kjo çfarë është? Në çfarë gjendje ma sollët burrin?”.

Megjithatë Almeda ka qenë duke bërë humor sepse njollat janë për rolin e ri të Tolgës në serialin “Kampion”. Në këtë serial në episodin e parë do luajë edhe djali i çiftit, Efehan.